KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038394

nr 1303 8394

Oidentifierad konstnär. Signerad. Skog. Olja på duk, 59x79 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:33:34